24.07.2009 22:09

Autor: przemek

Leman Acoustic – “Out Of Sight”

Kategorie: OFF Utwory, Utwory, polskie

Wykonawcy:


Leman Acoustic – “Out Of Sight”

Pobierz mp3 z last.fm:http://freedownloads.last.fm/download/322735592/out%2Bof%2Bsight.mp3

leman-acoustic-photo-marta-bogumiaa-nowak-wwwsvartapl.jpg Leman Acoustic to pseudonim artystyczny Marcina Kupki, młodego gitarzysty i wokalisty. Muzyka polskiego singer-songwritera to delikatny rock z autorskimi tekstami. Na stronie oficjalnej możemy przeczytać: “Twórczość Lemana, to swoista podróż przez krainę trudnych pytań i niełatwych odpowiedzi, tego co niespodziewanie zaskakuje i tego co nigdy się nie zdarzy.” Ze swojej strony dodam, że znalezione w sieci 4 utwory nie zaskoczyły mnie właściwie niczym. “Out Of Sight” to najciekawiej według mnie prezentujący się kawałek z prostą, wpadającą w ucho melodią. Solidne autorskie granie.

Przemek Karolczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (8 głosów, średnio: 7,13 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.