07.07.2009 10:00

Autor: przemek

Wiolonczele z miasta – “Wołam Cię”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Wiolonczele z miasta – “Wołam Cię”

Muza wiolonczel z miasta to komiksowe spotkanie punkowego Jokera z etnicznym Batmanem na zaszumionych elektronicznie ulicach Gotan City – czytamy na MySpace zespołu. Po koncercie kapeli na Open’erze wystarczy dodać, że to spotkanie jest wyjątkowo fascynujące.

Posłuchaj “Wołam Cię”: http://www.myspace.com/wiolonczelezmiasta

wiolonczele-z-miasta.jpg Wiolonczele z miasta – to osiem osób, które zrobiło wielkie zamieszanie na scenie Alter Space na tegorocznym Open’erze. Zespół został świetnie przyjęty przez publiczność, która dała się porwać niesamowitej energii. Wiolonczele mają na swoim koncie album “No i Monika” z 2007 roku wydany przez Biodro Records Tymona Tymańskiego.

Przemek Karolczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (5 głosów, średnio: 7,60 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.