11.05.2012 08:57

Autor: Ewelina

Nelly Furtado – “Big Hoops (Bigger the Better)”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Nelly Furtado – “Big Hoops (Bigger the Better)”

Nelly znowu pokazuje swoją wielkość.

big hoopsArtystka chyba już zawsze pozostanie alternatywą dla tego wszystkiego, co dzieje się w popowym świecie. Po trzech latach od wydania ostatniej płyty, znowu coś się dzieje. Nowy album wyjdzie w czerwcu, a nazywać się będzie “The Spirit Indestructible”. Pierwszym singlem jest “Big Hoops (Bigger the Better)”.

Produkcją utworu zajął się Darkchild, który najwyraźniej wraca do formy. Przyjemny, miejski pop połączony z hip hopem, a do tego chwytliwy refren The bigger the better, the bigger the better… – Kanadyjka nas nie zawiodła. Zaskakującą rzeczą jest tu usłyszenie brakecore’u w końcówce kawałka. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko to schrupać.

Mam nadzieję, że na jednym dobrym singlu się nie skończy, a sama Nelly powtórzy sukcesy poprzednich płyt.

Ewelina Malinowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (9 głosów, średnio: 8,22 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.