02.04.2012 07:00

Autor: Maria

The Big Pink – “Give It Up”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


The Big Pink – “Give It Up”

Płyta może i słaba, ale teledysków chłopakom nie można odmówić

Druga płyta wychowanków słynnej 4AD nie zachwyciła, a przynajmniej nie od początku do końca, jak miało to miejsce w przypadku debiutu, jednak daru do robienia teledysków do swoich kolejnych singli, chłopakom odmówić nie można. “Give It Up” to już kolejny z cyklu odbarwionych, przefiltrowanych i połamanych jak w kalejdoskopie cyklu obrazów. Zaczęło się od romantyczno-psychodelicznego “Velvet”, w którym to teledysku można było dopatrzeć się mnóstwa podtekstów, później było “Stay gold”, a aktualny singiel idzie tym samym, dobrym utartym tropem. Być może to zasługa wciąż tego samego reżysera, Roba Hawkinsa.

Maria Grudowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 6,67 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.