05.03.2012 07:00

Autor: Maria

Justice – “On’n'on”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Justice – “On’n'on”

Puść znowu… i znowu… i znowu…

Ten utwór coś w sobie ma. Po powalającym “Civilization”, który irytował zmianami tempa, “On’n'on” idealnie wpisuje się w ramy imprezowo-parkietowego kawałka. Rytm, refren i pulsujący bas… to wszystko, czego chce publiczność.

Justice, to dwaj francuscy DJe “spod znaku świecącego krzyża”: Gaspard Augé i Xavier de Rosnay, którzy właśnie w tego typu muzyce się specjalizują. Ich podbój świata zaczął się od “D.a.n.c.e.”, które zna chyba każdy, kto po 2007 roku zaliczył imprezę.

Do usłyszenia, zobaczenia i sprawdzenia w tańcu na żywo – już w lipcu, na Open’er Festiwal!  Będzie to pierwszy koncert grupy w Polsce.

Maria Grudowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 8,33 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.