03.03.2012 07:00

Autor: Maria

Gotye – “Easy Way Out”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Gotye – “Easy Way Out”

Wrzuć znowu Gotye na walla!

Po fali, żeby nie powiedzieć tsunami, jaka przelała się przez internet za sprawą ballady “Somebody That I Used to Know”, nikt prawie nie zauważył kolejnego teledysku artysty do singla “Bronte”, jednak “Easy Way Out” ma już szanse wybić się z cienia szału jakie wzbudziły malowane postaci.

Gotye to pseudonim, pod którym ukrywa się 31-letni Wouter De Backer – Belg na stałe mieszkający w Australii. Jego ostatni album, “Making Mirrors“, z którego pochodzą wspomniane wyżej utwory, osiągnął w Polsce status Platynowej Płyty jeszcze w dniu premiery.

Warto jednak zauważyć, że to już 4 płyta w dorobku artysty. Każda kolejna, małymi kroczkami zdobywa większe uznanie słuchaczy. Aż strach pomyśleć, co będzie z materiałem, który ukaże się w przyszłości…

Maria Grudowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (5 głosów, średnio: 5,20 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.