22.02.2012 07:00

Autor: Michał Stępniak

Miike Snow ft. Lykke Li – “Black Tin Box”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy: |


Miike Snow ft. Lykke Li – “Black Tin Box”

Szwedzka kolaboracja.

To nie jest “pierwszy raz” Miike Snow i Lykke Li. Dotychczasowa współpraca  ograniczała się generalnie do wspólnego, nie najlepszego zresztą, wykonania coveru “Knocked Up” Kings Of Leon. Teraz otrzymujemy ciąg dalszy i od razu wypada zauważyć, że ktoś postanowił nabrać trochę więcej ambicji. “Black Tin Box” to zapowiedź drugiej płyty szwedzkiej grupy “Happy to You”, której premiera zaplanowana jest na 27 marca 2012 roku. Ponad miesiąc pozostał więc na to, by otrzymać odpowiedź na pytanie, czy Miike Snow przestaną być specjalistami od remiksów oraz działalności producenckiej i uda się im wypłynąć na nieco szersze wody. Potencjał przecież jest, ale pozostaje albo niezauważony, albo nie do końca wykorzystany.

Michał Stępniak


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (9 głosów, średnio: 8,22 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.