18.02.2012 07:00

Autor: Zuza

Neurasja – “Na moim ciele”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Neurasja – “Na moim ciele”

Liryczne tęsknoty.

Neurasja fot. Justyna JaworskaDzisiejszy utwór dnia to kawałek zespołu Neurasja, pochodzący z ich debiutanckiego albumu, który ukazał się w październiku 2011. Utwór jest dość nostalgiczny i bardzo smutny. Co prawda zima jeszcze w pełni, lecz utwór ten idealnie nadaje się na jesienne długie wieczory. Najwyraźniej nie bez powodu album ukazał się właśnie jesienią.

Piosenka jest typem z krainy łagodności, w której melancholijna, samotna improwizacja przetacza się ospale przez całość kompozycji. Towarzyszą jej delikatnie połączone, różne style muzyczne. Klimat jazzowo-bluesowy otacza delikatny głosik, tak wysoki, że aż przeszywający. Utwór jest nasycony emocjami, a wokalistka płacze i tęskni swoim głosem. Lirycznie wspomina ulotne chwile.

Zuzanna Kotala
fot. Justyna Jaworska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 7,67 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.