15.02.2012 07:00

Autor: Tomek Milewski

Cloud Nothings – “No Future / No Past”

Kategorie: Utwory

Wykonawcy:


Cloud Nothings – “No Future / No Past”

Najnowszą płytą “Attack on Memory” dali wyraźnie do zrozumienia, że to będzie ich rok…

… a najbardziej reprezentatywnym kawałkiem dla niej jest właśnie “No Future/No Past”. Już po usłyszeniu pierwszych dźwięków będziemy czuć (i słyszeć przede wszystkim), że nie jest to już to samo rozwrzeszczane Cloud Nothings z poprzednich płyt. Spokojne, aczkolwiek dobitne dźwięki klawiszy i gitary brzmią na tle wybijającej kolejne sekundyw świecie “bez przyszłości i przeszłości”, sekcji rytmicznej.

Zespół wykonał od ostatniej płyty niesamowity progres i “No Future/No Past” jest tego najlepszym przykładem. Cloud Nothings nie brzmią już jak banda dzieciaków, które postanowiły założyć kapelę. Napewno pomógł im w tym Steve Albini, dzięki ktróremu na płycie pobrzmiewa duch Nirvany. Może nowa rewolucja?

Tomek Milewski


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 7,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.