13.02.2012 07:00

Autor: Joanna

The Complainer – “San Columbus”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


The Complainer – “San Columbus”

Moja pierwsza kosmiczna podróż.

Pewnie wiele osób w dzieciństwie (i nie tylko) marzy o tym, by polecieć w kosmos, mieć wspaniały, posrebrzany kombinezon, zasiąść w fotelu rakiety kosmicznej i przeżyć to sławetne odliczanie? Moje marzenie o kosmicznej podróży w pewnym sensie się spełniło. Co prawda wszystko działo się w mojej wyobraźni, lecz mimo to pozostawiło nieziemskie wrażenia.

Owa wycieczka sponsorowana była przez nowy projekt solo Wojciecha Kucharczyka. Niedawno ukazała się jego EP-ka -The Complainer “San Columbus”, która została stworzona już bez użycia instrumentów akustycznych. Do współpracy autor zaprosił tajemniczą postać – Mr. Alex, a dokładniej syntezator, który udziela się na EP-ce wokalnie. Dzisiejszy utwór dnia na pewno wiąże się z podróżowaniem. Może i tytułowy San Columbus nie wyrusza w podróż kosmiczną, nie oznacza to jednak, że słuchając utworu nie można sobie takowej wyobrazić.

Zuzanna Kotala


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (9 głosów, średnio: 8,89 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.