03.02.2012 09:47

Autor: Tomek Milewski

Arms and Sleepers – “Matador”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Arms and Sleepers – “Matador”

Mistrzowie klimatycznego nastroju.

O ich powstaniu krążą legendy. Muzyka, którą tworzą jest równie intrygująca. Prostymi środkami potrafią stworzyć niesamowity i tajemniczy nastrój. Kompozycje gładko ocierają się o jazz, ambient i trip-hop tworząc przepiękne pejzaże dźwięku. Delikatne połączenie subtelnych klawiszy i mocniejszych uderzeń beatu. Dodatkowo eteryczny wokal, który kryje się w tłach aranżacji. Całość “wygląda” jak żywy organizm, reagujący na wszytko co nas otacza.

Wszystkim lubującym się w tych klimatach muzycznych nie trzeba przypominać, że już 13 lutego zespół zagra w poznańskim Blue Note i zaprosi nas do muzycznego “innego świata”.

Tomek Milewski


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 9,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.