22.01.2012 10:45

Autor: Kuba

Manchester Orchestra – “Virgin”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Manchester Orchestra – “Virgin”

Na bojowy nastrój.

W Polsce ostatnio wiele się dzieje. Wszędzie słychać słowo-klucz, jakim jest ACTA i chęć wprowadzenia tej umowy do naszego kraju. Strony rządowe padają jak muchy, a polski internet wygląda obecnie jak pobojowisko po Woodstocku. Na taki wojowniczy nastrój fajnie jest posłuchać nutę, która się do niego podpasuje.

Manchester Orchestra, młody, quasi-alt-rockowy projekt wydał w zeszłym roku swój trzeci album, “Simple Math”. Choć całościowo jest strasznie poszatkowany na różne brzmienia na całej płycie, “Virgin” ma najbardziej wyostrzony pazur. Mocny tekst, niskie riffy, ciekawy (choć nużąco polityczny) klip. Coś jak połączenie ducha Saosin i Circa Survive z surowością Silversun Pickups. A chłopaki fajnie miotają i nawet stworzyli specjalną stronkę, na której można zaśpiewać z nimi refren, który później zmiksują i wydadzą jako darmowy bonus. Miło jest być częścią czegoś większego, nawet jeśli samemu sobie nie ma się większego przebicia.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 9,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.