10.04.2011 18:06

Autor: Kamila

Metronomy – “The Look”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Metronomy – “The Look”

Drugi utwór promujący album “The English Riviera”.

metronomy-the-look.jpg Premiera trzeciego albumu Brytyjczyków “The English Riviera” już 11 kwietnia. Niedawno prezentowaliśmy  pierwszy utwór promujący nowe nagrania Josepha Mounta i jego towarzyszy – “She Wants”. Drugim singlem z nadchodzącej płyty jest bardziej przebojowy “The Look”. Są trzy powody, żeby posłuchać i obejrzeć klip do tego utworu. Po pierwsze to świetny podkład do napawania się wiosennym słońcem (a jeśli nawet chwilowo go nie ma, to od czego jest wyobraźnia). Po drugie melodia, a zwłaszcza dźwięki klawiszy wprawiają w lepszy nastrój. Po trzecie potęgujące działanie powodu drugiego, goszczące w  teledysku… ptaki!

Kamila Madajczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (11 głosów, średnio: 8,27 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.