08.03.2011 22:44

Autor: Kuba

Arctic Monkeys – “Brick By Brick”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Arctic Monkeys – “Brick By Brick”

arctic-monkeys.jpg Arctic Monkeys zaszalało już na światowym rynku muzycznym. Wydało trzy albumy – wszystkie rozeszły się jak świeże bułeczki. Teraz zespół siedzi w studio i nagrywa następcę “Humbug” z 2009 roku. Premiera na wiosnę/lato. Ów czas zespół postanowił nam umilić i połechtać troszkę oczekiwanie na album wydając utwór “Brick by Brick”.

Matt Helders, perkusista grupy, rzekł, iż nie będzie to singiel, ale utwór zdecydowanie znajdzie się na płycie. Cóż, słychać, że stylistyka grupy się zmieniła, chociaż dalej pozostaje pod silnym wpływem Josha Homme’a. Wakacyjny stoner rock and roll? Zobaczymy na wiosnę. Na razie słuchajmy i czekajmy.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (14 głosów, średnio: 7,57 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.