18.03.2011 21:00

Autor: przemek

Coldair – “Shelters”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Coldair – “Shelters”

Występy na festiwalach SXSW i Primavera, dwie nowe płyty: Kyst i Coldair. Zapowiada się wyjątkowo obfity rok dla Tobiasza Bilińskiego.

Shelters by Coldair

coldair-shelters.jpg Projekty młodego muzyka rozwijają się z niezwykłą szybkością, a ich promowanie zarówno w Polsce, jak i poza granicami przynosi doskonałe efekty. Dzięki showcase’om w Warszawie jego Kyst zagrał na jednym z największych i najlepszych festiwali muzycznych na świecie – SXSW w Austin/USA. Kolejnym dużym wydarzeniem ze znakomitym line-upem, na którym pojawią się Biliński, Byczkowski i Plath jest Primavera Festival w Barcelonie. Festiwal, na którym wzoruje się Artur Rojek i jego OFF bardzo szybko się rozwija i  jest miejscem najlepszych koncertów na Starym Kontynencie.

“Shelters” to pierwsza studyjna odsłona nowej płyty Coldair, której fragmenty mogliśmy poznać już podczas trasy koncertowej z Siobhan Wilson w lutym. Wydawnictwo powinno pojawić się w połowie roku. Czekamy na kolejne miłe niespodzianki.

Przemek Karolczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (5 głosów, średnio: 8,40 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.