06.01.2011 00:45

Autor: marcin

Iron Maiden – “The Number Of The Beast”

Kategorie: Utwory


Iron Maiden – “The Number Of The Beast”

ironmaiden.jpg Jeśli ktoś przez moment pomyślał, że na miejscu 666 mógł zagościć inny utwór teraz już wie, że nie mogło być inaczej. W końcu nadarzyła się okazja, by na łamach naszego portalu zaprezentować legendarną heavymetalową grupę Iron Maiden. Któż z nas, na swojej ścieżce edukacyjnej, nie otarł się o długowłose grupy wiernych i oddanych fanów brytyjskiej kapeli? Co więcej, podejrzewam, że wielu z was nadal trzyma w szufladach dawno zapomniane naszywki z logo zespołu. Postanowiliśmy na moment przywrócić ducha pięknych czasów, kiedy to koncert bez scenografii ze stali i ognia wiał nudą.

Najbliższa okazja, by przekonać się o tym, jak zespół sprawdza się na żywo już w czerwcu – Iron Maiden wystąpią jako gwiazda festiwalu Sonisphere w Warszawie. Z tej okazji warto przypomnieć jeden z wcześniejszych, niezwykle oryginalnych występów zespołu w Polsce.

Marcin Bieniek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 8,17 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.