03.12.2010 00:33

Autor: marcin

Out Of Tune – “Cash and Hearts”

Kategorie: Utwory

Wykonawcy:


out-of-tune-fot-k-krawczyk-styl-e-lesniewska_0.jpg Out Of Tune – “Cash and Hearts”

Out Of Tune powracają w nowej odsłonie. Najnowszy singiel grupy do pobrania tylko u nas!

Nie co ukrywać, debiut Out Of Tune nie spełnił oczekiwań, które narosły wokół grupy po udanym EP. Po dwóch latach grupa w zmienionym składzie powraca z zupełnie nowym materiałem. Płyta powstała w gdańskim studiu Dickie Dreams pod okiem Krystiana Wołowskiego z zespołu D4D. Utwory zgromadzone na “Lights so Bright” to nadal dance-punkowe piosenki, jednak nagrane przez dużo bardziej doświadczony zespół.

Pierwszym zwiastunem nowego wydawnictwa był obiecujący instrumentalny utwór “Shaking Hands”. Na singla promującego wybrano “Cash and Hearts”. Utwór oparty na tanecznym bicie, nasycony elektroniką nie zaskakuje, przywraca jednak nadzieję w talent zespołu do pisania chwytliwych numerów.

Out Of Tune - Cash and Hearts 
 (3,7 MiB, pobrano 921 razy) 

Marcin Bieniek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 7,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.