07.11.2010 16:13

Autor: Kuba

The Lonely Forest – “Turn Off This Song And Go Outside”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


The Lonely Forest – “Turn Off This Song And Go Outside”

the-lonely-forest.jpg Na jesienną pluchę przyda się troszkę pozytywnej energii w postaci ciekawego rocka granego przez kwartet ze stanu Waszyngton. Kryją się pod nazwą The Lonely Forest. Zainteresował się nimi m.in. Chris Walla z Death Cab for Cutie, który zajmie się produkcją i wydaniem nadchodzącego albumu grupy “Arrows” za pośrednictwem swojej nowej wytwórni Trans. Utwór “Turn Off This Song And Go Outside” to trzyminutowa kanonada radości i wspaniałych emocji zamkniętych w harmonicznych gitarach. I chociaż nie jest to coś odkrywczego, to mimo wszystko utwór jest tak chwytliwy, że chce się go łapać więcej niczym promienie słońca delikatnie znikające za horyzontem.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (5 głosów, średnio: 8,20 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.