07.10.2010 22:12

Autor: Kamila

Tamaryn – “Love Fade”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


#610 Tamaryn – “Love Fade”

Garść przyjemnie brzmiących gitarowych dźwięków od amerykańskiej debiutantki -  Tamaryn.

tamaryn-love-fade.jpg Tamaryn to amerykańska wokalistka, która na muzycznej scenie gości od niedawna. W 2009 roku pojawiła się jej debiutancka Ep-ka, po której przyszedł czas na długogrający album. Wydana w sierpniu tego roku płyta “The Waves”, skąd pochodzi utwór “Love Fade”, powstała w muzycznym sercu Kalifornii – San Francisco. Udział w jej tworzeniu miał producent Rex John Shelverton.

Muzyka Tamaryn to połączenie delikatnego wokalu i subtelnych melodii, wyłaniających się z gąszczu gitar, których permanentna obecność prowadzi nieuchronnie do skojarzeń ze stylem shoegaze. “Love Fade” po pierwszym przesłuchaniu brzmi tak, jakby się już kiedyś ten utwór słyszało, a jednak ciężko się od tego nagrania oderwać. Można więc uznać, że jest to specyficzny urok twórczości Tamaryn.

Kamila Madajczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (5 głosów, średnio: 7,80 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.