14.02.2010 13:20

Autor: przemek

Great Lake Swimmers – “Everything Is Moving So Fast”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Great Lake Swimmers – “Everything Is Moving So Fast”

Pobierz utwór.

lyon-la-marquise-photo-by-kevin-s.jpg Utwór “Everything Is Moving So Fast” pochodzi z czwartego krążka Kanadyjczyków zatytułowanego “Lost Channels”. Wydany w zeszłym roku album to dwanaście nastrojowych kompozycji, które muzycy klasyfikują jako folk/ambient. Tony Dekker – lider grupy, promując nowe wydawnictwo pojawiał się w licznych akustycznych sesjach wideo, które świetnie oddają nastrój tworzony przez piątkę muzyków. Great Lake Swimmers to artyści, którzy doskonale wkomponowują się w nowy sposób pokazywania muzyki zapoczątkowany przez Blogotheque i do tego znakomicie orientują się w nowych narzędziach promowania swojej twórczości – zerknijcie choćby na ten rysunkowy “wywiad” z Dekkerem (posiadanie Facebooka i Twittera to już powoli za mało, nie mówiąc już o MySpace). Dzięki umiejętnemu poruszaniu się w sieci możemy cieszyć się wyjątkowymi wykonaniami utworów z “Lost Channels” (linki w szperaczu).

Przemek Karolczyk


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (5 głosów, średnio: 8,20 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.